1

​2
3

יום הולדת


http://www.yifata.co.il/%D7%99%D7%95%D7%9D%20%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%93%D7%AA.html

פשוט ליצור.

סטודיו יפעתא מזמין אתכם להכנס אל עולם של יצירה, עיצוב ואומנות. אל עולם שמפגיש חומרים, דמיון ומעוף, חשיבה מחוץ לקופסא וגם בתוכה. אז למי אתם מחכים? הכירו לילדים שלכם את סטודיו יפעתא ובואו לבלות איתנו את שעות הפנאי שלכם, באווירה נעימה שמעודדת יצירה.


להתראות
.

יפעת

 ​​​​​
                   
   חייגו עכשיו: 052-5304903


סטודיו יפעתא של יפעת אלקלעי, ברנר 4, קדימה 60920. 052-5304903 דוא"ל yifata99@gmail.com

סטודיו יפעתא. פשוט ליצור
פעילויות בסטודיו
פשוט ליצור.​

כאמא לבן מדהים בתוך תוכי רציתי בת, כן. כזו שאפשר לקשור לה סרט בשיער, ולצבוע לה חדר בשלל גוונים צבעוניים של ורוד וסגול ותכלת ולבן ו.... ואז התעוררה האהבה הישנה שלי לעיצוב, ויצירה, והגיע החופש הגדול, והרצון הפנימי שלי בבת על כל המשתמע על כך ו.... וזה הוביל אותי להקים את סטודיו יפעתא. בית ליצירה חוויתית. הכניסה לבנות בלבד.
פה אני מפגישה את הבנות עם חומרים חדשים, פותחת להם את הדמיון למחוזות מעניינים, מאפשרת להם לעוף איתו, ולהבין שאפשר גם מחוץ לקופסא.
בסטודיו יפעתא אני מלמדת אותו ממש כמו פעם לתפור, לרקום, לגזור ולהנות ממגוון של חומרים אין סופי.  ופה גיליתי שבנות זה לא רק וורוד. לפעילויות אצלי בסטודיו, ימי הולדת, קייטנות עיצוב, חוגים מגיעות הדור הבא של עולם העיצוב, מתרגשות, יצירתיות וכשרוניות להדהים, בעלות חוש עיצובי מפותח, עם עתיד בעולם העיצוב... אני כבר רואה בעיני רוחי איך רותם הופכת למעצבת פנים, ליה למעצבת בגדים ותמרי למעצבת מוצרים..... מדהימות אחת אחת.
בסטודו יפעתא עם הרבה 
סבלנות ואהבה ענקית ליצירה והתמדה בשילוב עם חומרים, טכניקות ווהרבה הרבה יופי, הן מקבלות הכוונה, כלים, ופיתוח כישורים. הפעילויות בסטודיות יפעתא מותאמות לבנות 6 ומעלה, כל אחת יכולה, אין צורך בניסיון או ידע קודמים.